لوله پلی اتیلن تک جداره

ویژگی‌های محصول 

لوله پلی اتیلن در انتقال آب ( سیستم‌های آبرسانی، آبیاری تحت فشار ) ، انتقال و جابجایی سیالات شیمیایی، سیالات خنک‌کننده و گرم کننده، قطعات مختلف مصرفی در صنایع خودروسازی، استفاده به عنوان پوشش محافظ و عایق کابل‌های برق و فیبر نوری و مصارف گوناگون دیگر استفاده می شود.

بسته به سه عامل «کیفیت مواد اولیه»، «ضخامت لوله» و همچنین «قطر لوله»، میزان فشار تولیدی لوله تک جداره پلی اتیلن مشخص می شود.

لوله پلی اتیلن تک جداره

مزایای لوله پلی اتیلن تک جداره آگاس

در ادامه برخی از مزایای لوله های پلی اتیلن تک جداره را مشاهده نمائید.

کاربرد لوله پلی اتیلن تک جداره

کاربردهای متنوع لوله های پلی اتیلن تک جداره را در ادامه مشاهده نمائید.

لوله پلی اتیلن

قیمت لوله پلی اتیلن تک جداره

یکی از پر کاربردترین لوله هایی که در صنعت، سیستم آبرسانی و سیستم فاضلاب مورد استفاده قرار میگیرد لوله پلی اتیلن است. این لوله بدلیل ساختار پلی اتیلن و خواصی که دارد مزایایی دارد که باعث محبوبیت آن شده است. قیمت لوله پلی اتیلن با توجه به سایز و وزن محصول متفاوت است. قیمت لوله پلی اتیلن به دلیل عدم ثبات بازارهای ارزی و اقتصادی دائما در حال تغییر می باشد اما در روند قیمت گذاری لوله با توجه به قطر، مواد اولیه ، فشار لوله ، نوع ، گرید، خلوص مواد تشکیل دهنده و هزینه حمل و نقل تعیین می‌گردد. 

قیمت لوله پلی اتیلن و وزن آن رابطه مستقیم با فشار کاری آن لوله دارد , هرچه این فشار بالاتر باشد وزن و قیمت لوله بالاتر می رود. برای اطلاع از قیمت تقریبی لوله های پلی اتلین آوا گستر آسیا با برند تجاری AGAS می توانید به این لینک مراجعه نمایید. به علت نوسان شدید قیمت مواد اولیه حتما جهت اطلاع از قیمت بروز تماس بگیرید.

دلایل خرید منصفانه لوله پلی اتیلن آوا گستر آسیا (آگاس)

نکات مهم برای خرید لوله پلی اتیلن تک جداره

مشخص بودن نام برند و کارخانه ، تاریخ تولید، نوع مواد به کار رفته در ساخت، نمره خط تولید و رده فشار کاری بر روی لوله درج شده است.

اعتبار و کارایی لوله‌های پلی اتیلن تک جداره آگاس را از بازار و فروشندگان معتبر، پرس و جو نمایید.

 صورتی که قصد خرید در مقیاس بالا را دارید، می توانید قبل از خرید، از کارخانه آوا گستر بازدید نمایید و مواردی مانند انبارداری، شیوه بارگیری، خط تولید و عرضه آن را بررسی نمایید.

موارد استفاده از لوله پلی اتیلن تک جداره بسته به سه عامل «کیفیت مواد اولیه»، «ضخامت لوله» و همچنین «قطر لوله»، میزان فشار تولیدی لوله تک جداره پلی اتیلن مشخص می شود. با ارتقای سطح مواد اولیه پلی‌اتیلن، گونه جدیدی از لوله تک جداره با نمره (HIGH GRADE) وارد بازار شد. مهمترین دلیل این تغییر نسل و افزایش کیفیت لوله تک جداره و دوجداره را میتوان در منسوخ سازی مواد اولیه PE63 مربوط دانست. در واقع با جایگزینی مواد اولیه باکیفیتی مانند PE80 و PE100 به جای PE63، کیفیت انواع لوله پلی اتیلن نیز به شدت ارتقا پیدا نمود.