لوله پلی اتیلن آوا گستر آسیا شهر صنعتی رشت

لوله پلی اتیلن در رشت

آوا گستر آسیا کارخانه تولید لوله پلی اتیلن در رشت ، تولید کننده انواع لوله پلی اتیلن تک جداره و کاروگیت با استفاده از خط تولید پیشرفته می باشد.

لوله پلی اتیلن AGAS - شهر صنعتی رشت

برای اطلاع از قیمت روز لوله پلی اتیلن در رشت با کارشناسان فروش شرکت آوا گستر در رشت در تماس باشید.

لوله پلی اتیلن آوا گستر آسیا در سایزهای 63 تا 400 میلیمتر بصورت تک جداره دارای استاندارد PE80 و PE100 و با فشار بار 6 تا 16 بار تولید می گردند.

لوله پلی اتیلن دو جداره یا کاروگیت با برند آگاس دارای کیفیت عالی بوده و از مواد اولیه پلی اتیلن درجه یک در رشت تولید می شوند.

لوله کاروگیت در کارخانه شرکت در شهر صنعتی رشت با ابعاد 200 الی 600 میلیمتر تولید می گردند.

برند آگاس در ساخت لوله‌های خود از بهترین و مقاوم‌ترین مواد استفاده کرده است که موجب بالا رفتن مقاومت آن در برابر مواد اسیدی و شیمیایی شده است.

لوله های تولید شده در کارخانه شرکت واقع در شهر صنعتی رشت بصورت کاملا استاندارد تولید شده و دارای گواهینامه ایزو ، استاندارد و تاییده جهاد کشاورزی می باشند.

مشخصات فنی لوله‌های پلی اتیلن شامل ابعاد، اندازه لوله و قطر ، فشار اسمی و میزان سختی و استحکام لوله‌های پلی اتیلن آگاس بر روی لوله ها درج شده است.

لوله پلی اتیلن در رشت

خط تولید لوله پلی اتیلن در رشت

فرآیند تولید لوله های پلی اتیلن به روش اکستروژن می باشد که مواد اولیه به صورت گرانول به داخل دستگاه اکسترودر وارد شده و در اثر حرارت ذوب می‌شود.

سپس مواد ذوب شده به وسیله ماردون (میله مارپیچ) به جلو رانده می شود و پس از خروج از اکسترودر وارد قالب می شود.

قیمت لوله پلی اتیلن

مواد پخته شده پس از خروج از سر قالب، از کالیبراتور عبور نموده و در تانک وکیوم با اعمال فشار مناسب شکل داده می شوند.

سطح لوله به محض خروج بوسیله لایه هایی از جریان آب سرد خنک می گردد.

سپس بوسیله دستگاه مارک زن، مشخصات فنی، تاریخ تولید، علامت استاندارد و نشان اختصاری نام شرکت بر روی آن ثبت و بوسیله دستگاه برش در متراژ مختلف برش داده می شود.

مشخصات لوله پلی اتیلن فشار قوی

آوا گستر آسیا کارخانه تولید لوله پلی اتیلن در رشت ، تولید کننده انواع لوله پلی اتیلن تک جداره از 63 تا 400 میلیمتر و لوله پلی اتیلن کاروگیت با قطر اسمی 200 الی 600 میلیمتر می باشد.

استاندارد های تولید لوله پلی اتیلن آگاس

لوله پلی اتیلن آکاس در فشارهای کاری 6 ، 10 و 16 بار با مواد PE80 و قشار کاری 10 و 16 بار با مواد پلی اتیلن PE100 تولید می گردد. لوله پلی اتیلن با مواد PE100 دارای ضخامت کمتر و به طبع آن وزن پایین تر نسبت به PE80 می باشند و قیمت آن از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر می باشد.

هرچه دانسیته مواد اولیه بیشتر شود، ضخامت لوله کمتر  و وزن پلی اتیلن کاهش پیدا می‌کند. در نتیجه ضمن افزایش مقاومت، قیمت لوله پلی اتیلن نیز، پایین‌تر می‌آید. مواد اولیه با دانسیته بالا، انعطاف پذیری بیشتری دارند که نگهداری و نصب لوله پلی اتیلن را راحت‌تر می‌کند. 

لوله پلی اتیلن 63 یا همان لوله پلی اتیلن 2 اینچ در کشاورزی و بعنوان لوله پلی اتیلن آبیاری بیشتر استفاده می‌شود.

لوله پلی اتیلن 90 یا لوله پلی اتیلن 3 اینچ بیشتر در صنعت آبرسانی استفاده می شود. لوله پلی اتیلن 110 ، 125 و لوله پلی اتیلن 160  از مهمترین لوله های انتقال آب هستند. لوله های پلی اتیلن توسط اتصالات و شیر فلکه و توسط دستگاه جوش الکتروفیوژن به یکدیگر متصل می گردند.

گواهینامه های استاندارد و ایزو آوا گستر تولید کننده لوله پلی اتیلن در رشت

این پست دارای 3 نظر است

دیدگاهتان را بنویسید